WYMIANA:

W przypadku gdy rozmiar zakupionego towaru jest nieodpowiedni istnieje możliwość wymiany na inny lub zwrotu towaru w ciągu 10 dni roboczych od daty jego otrzymania.

W wypadku wymiany prosimy najpierw skontaktować się z obsługą sklepu pod adresem mailowym biuro@celt.pl, aby ustalić czy w magazynie jest dostępny towar w innym rozmiarze. Warunkiem przyjęcia wymienianego towaru jest jego idealny stan: towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być zniszczony ani uszkodzony. Wymieniany towar prosimy przesłać na własny koszt z dopiskiem “wymiana”, dołączając opis sytuacji, powód wymiany oraz numer zamówienia.

Produkty zakupione na przecenach i w ramach wszelkich promocji nie podlega wymianie.

UWAGA: Koszty wysyłki wymienianego towaru do Klienta są identyczne z kosztami wysyłki dostępnymi w naszym sklepie. Prosimy dołączyć odliczoną kwotę do wysyłanego do nas towaru lub przelać środki na konto bankowe, po uprzednimkontakcie z obsługą sklepu.

Klient ma także prawo zażądać zwrotu gotówki za towar, który nie spełnia jego oczekiwań i nie był uprzednio objęty żadną czasową promocją. Zwrotów dokonujemy po otrzymaniu towaru, który nie przejawia żadnych oznak użytkowania, jest fabrycznie zapakowany i ometkowany, w terminie do 10 dni roboczych od daty otrzymania zwracanego towaru.

Adres korespondencyjny: 

Agencja Artystyczna “CELT” Bogdan Wita

ul. Wodzisławska 1/310

44-240 Żory

tel. 502 315 412

e-mail: biuro@celt.pl