01-12-2014 dodano przez

Wszyscy fani i przyjaciele naszego zespołu zdążyli zapewne zaobserwować, że Carrantuohill od kilku już lat z zespołu typowo instrumentalnego kieruje się w stronę formatu instrumentalno-wokalnego.
Tak, od czasów płyty INIS, gdzie gościnnie występowało z nami wielu wokalistów, wzbogacanie naszej muzyki śpiewem stało się naturalnym etapem rozwoju zespołu.
Ale zawsze element wokalny do występów Carrantuohill wprowadzali zapraszani “goście”.
Nikt bowiem z “sześciu facetów” tworzących od 27 już lat fundamentalny skład zespołu nie odważył się stanąć na wysokości tego zadania (nie licząc drobnych i mało oficjalnych “wybryków”).
Struny głosowe to jednak jedne z najtrudniejszych “instrumentów” i ważne, żeby używali ich publicznie ludzie naprawdę potrafiący to robić ! Takie mamy zdanie w tej kwestii !
I oto od blisko 2 już lat – co też nietrudno zauważyć – występuje z nami młodziutka Ania BUCZKOWSKA. Stali bywalcy naszych koncertów zdołali się już zapewne oswoić z tym faktem.
I jest fajnie – bo zbieramy zewsząd bardzo pozytywne opinie na temat tej współpracy. Wszyscy chyba zaczynamy czuć, że docieramy się coraz bardziej i mamy nadzieję, że ta współpraca będzie się dalej tak fajnie rozwijać.
Ania Buczkowska, niezwykle pogodna osoba – poza tym,że jest bardzo zdolną wokalistką, mocno też “odmładza” nasz zespół… co nie jest bez znaczenia dla sześciu “dostojnych” panów !
Pokazujemy zatem bliżej postać Ani i niech to nie dziwi, że Carrantuohill coraz częściej będzie się pojawiał na scenie w 7-osobowym składzie…

Bogdan Wita

 

_MG_2538 _MG_2543 _MG_2585 _MG_2592 _MG_2598 DSC_2417

 

Komentowanie dla tego posta jest wyłączone

Możliwość komentowania została wyłączona.