20-02-2013 dodano przez

Kochani! W tym tygodniu macie niepowtarzalną okazję aby zapytać nas o wszystko czego jeszcze nie wiecie o Carrantuohill lub o to co jeszcze chcielibyście wiedzieć o naszym zespole. Zostawiajcie w komentarzach swoje pytania a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie z  nich, lub przynajmniej na znaczną większość. Pytania będziemy zbierać do końca tygodnia, więc nie zwlekajcie i piszcie do nas! W przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej ukaże się zbiorowy wywiad który z nami przeprowadzicie. Pozdrawiamy i czekamy na Wasze pytania!

5 komentarzy

5 odpowiedzi na “Zrób z nami wywiad!”

 1. marek356 pisze:

  Czy są jakieś utwory (lub nawet szerzej płyty)z waszego repertuaru, które szczególnie lubicie?

 2. marek356 pisze:

  Mi osobiście marzy się płyta z utworami, które były kiedyś nagrane na kasetach, a które nie zostały wydane na płytach CD. Czy rozważaliście kiedyś taka możliwość, by te utwory, o których wspominam wydać jeszcze raz na CD lub chociażby dołączać do przyszłych płyt?

 3. przemek07 pisze:

  Ostantnie na dziś: zapewnie macie w swoich archiwach sporo unikatowych (z różnych względów…) nagrań, może ekstra koncerty, niezwykłe wykonania, goście itp. Wiem, wiem że jak publika dopisze i się rozgrzeje, to prawie każdy koncert zmienia się w wulkan dobrej energii, ale może dałoby się wydać jakąś płyte(-y) ?

  pozdrawiam serdecznie
  Zdobywca Carrantuohill (AD2007)

 4. przemek07 pisze:

  Drugie pytanie: czy graliście kiedyś taki prawdziwy koncert “bez prądu”…? Jak wypadł? Jeśli nie, to może udało by się zorganizować taki koncert dla Waszych Fanów, tak zupełnie bez prądu, wzmacniaczy itp.?

 5. przemek07 pisze:

  Jestem pierwszy?…. No to powiedzcie no czy&kiedy Carrantuohill zamierza zdobyć szczyt Carrantuohill 🙂 ???